Polish Czech English French German Italian Russian Slovenian Spanish


WAŻNE TELEFONY

BIZNES

LINKI

ekologia


sczepienia

logozwiazek

Lisewo znowu grało z Jurkiem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 stycznia 2017 13:05

Tradycyjnie już 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w Lisewie. Pieniądze zbieraliśmy cały weekend. W piątek odbywały licytacje w Pizzerii "Na Zakręcie", a w sobotni wieczór mieszkańcy Lisewa zebrali się w Auli przy Gminnym Gimnazjum, gdzie mogli bawić się przy muzyce zespołów: "Zdrowa Woda" i "Mitra", a także licytować różnorodne przedmioty.

argaiv1269W niedzielny poranek orkiestrę wsparli nasi sportowcy rywalizując o Puchar Amatorskiej Piłki Halowej Wójta Gminy Lisewo. Po zakończonych rozgrywkach mieszkańcy przenieśli się na Plac Targowy by tam podziwiać: taniec z ogniem i światełko do nieba. Wszyscy przybyli mogli skosztować grzańca z "Restauracji Nad Stawem". A później orkiestrowe granie przeniosło się do "Autsajder Baru" w Drzonówku.


W tym roku zebraliśmy ponad 15 tys. + obca waluta. Z czego 4332, 90 zł udało się zebrać w Autsajder Barze w Drzonówku, a 542,73 zł w Pizzerii "Na Zakręcie". Sztab orkiestry dziękuje wszystkim darczyńcom, a przede wszystkim tak świetnie licytującym wielkoorkiestrowe gadżety!


Spotykamy się już za rok. Mamy nadzieję, że i tym razem mieszkańcy Lisewa nie zawiodą.


 

Copyright Gmina Lisewo 2010
Webmaster: Lukass