Polish Czech English French German Italian Russian Slovenian Spanish


WAŻNE TELEFONY

BIZNES

LINKI

ekologia


sczepienia

logozwiazek

Zaproponowaliśmy wiele dobrych rozwiązań PDF Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2017 09:19

Kolejny wtorkowy wieczór przyniósł nowe pomysły na rozwiązanie problemów trapiących naszą gminę. Wspólnie z mieszkańcami i pod okiem eksperta 17 stycznia  br. pracowaliśmy aż przez trzy godziny. Przede wszystkim po to, aby w kolejnych latach żyło się nam i naszym dzieciom lepiej.

argaiv1301

argaiv1233


Wszystko to w ramach tworzenia nowej Strategii Rozwoju Gminy Lisewo.


Grupy Robocze, zdaniem moderatorów, do tej pory świetnie wypełniają swoje zadania. Działają prężnie i bardzo merytorycznie.  Uczestnicy z zapałem dyskutują na ważne tematy nie bojąc się odważnych rozwiązań.


Mieszkańcy potwierdzili, że zależy im na stałym rozwoju naszej małej ojczyzny.  Pracowaliśmy nad rozwiązaniami problemów w pięciu zespołów – łącznie przyszło ok. 60-ciu osób.


Kolejne spotkanie zaplanowano na 24 stycznia br., godz. 17:00 w sali przy Gminnym Gimnazjum. Zostaną na nim przedstawione ostatnie propozycje rozwiązań i przejdziemy do kolejnego etapu, jakim będzie szacowanie wartości pomysłów i wybór celów nadrzędnych, czyli ich priorytetyzacja.


Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się włączyć w pracę proszony jest o kontakt pod nr 667 832 542 (koordynator Monika Maćkowska).

 

MM

www.strategia.lisewo.com


Fotorelacja

 

Copyright Gmina Lisewo 2010
Webmaster: Lukass