Polish Czech English French German Italian Russian Slovenian Spanish


WAŻNE TELEFONY

BIZNES

LINKI

ekologia


sczepienia

logozwiazek

Mapa aktywności NGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 sierpnia 2011 13:46

„Serwis internetowy przedstawiający kompleksową informację o działalności NGO z terenu Gminy Lisewo. Każda zarejestrowana organizacja pozarządowa ma możliwość aktualizacji swoich danych oraz organizacje pozarządowe nie znajdujące się w serwisie mają możliwość zaprezentowania się.

argaiv1865

argaiv1233


 

Aktualizacja danych oraz wprowadzanie nowych informacji następuje za pośrednictwem  administratora strony internetowej poprzez przesłanie wypełnionego formularza aktualizującego/zgłoszeniowego na adres internetowy administratora strony www.lisewo.com, który dokona aktualizacji/zgłoszenia.

 

Wypełniony formularz należy wysłać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  z tematem wiadomości: aktualizacja NGO

 

Formularz aktualizujący/zgłoszeniowy

 

Mapa aktywności NGO Gminy Lisewo


Program Współpracy z organizacjami pozarządowymi

 

Konkursy i dotacje 

 

Informujemy, iż w w ramach projektu pn. „Nowa jakość usług w pięciu jednostkach samorządu terytorialnego” realizowanego przez Gminę Stolno z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Zadanie 3: „Wyższe kompetencje – lepsza jakość pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,Priorytet V. Dobre rządzenie; Działanie 5.2. Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej; Poddziałanie 5.2.1.

 

Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej  wydany został Biuletyn o funkcjonujących NGO w Powiecie Chełmińskim i Gminie Grudziądz. Poniżej zamieszczamy do pobrania Biuletyn o funkcjonujących NGO w Powiecie Chełmińskim i Gminie Grudziądz. Zachęcamy do pobrania i zapoznania się nim. Jednocześnie zachęcamy do wypełnienia ankiety znajdującej się na naszej stronie internetowej.

 

Biuletyn NGO 


 

Copyright Gmina Lisewo 2010
Webmaster: Lukass