Polish Czech English French German Italian Russian Slovenian Spanish


WAŻNE TELEFONY

BIZNES

LINKI

ekologia


sczepienia

logozwiazek

Oświata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 08 stycznia 2011 18:56

Struktura Organizacyjna szkół

argaiv1783


1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lisewie – w skład zespołu wchodzą:

- Gminne Przedszkole w Lisewie,
- Szkoła Podstawowa w  Lisewie im. Janusza Korczaka,
- Gminne Gimnazjum w Lisewie.

Dyrektor – mgr Grzegorz Zalewski.

1maleZ dniem 1 września 2012 r.  do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lisewie włączono Gminne Przedszkole w Lisewie i  została zmieniona nazwa zespołu na Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lisewie.

Infrastruktura Zespołu to  budynek dydaktyczny Szkoły Podstawowej, pawilon  i zespół obiektów sportowych. Natomiast gimnazjum korzysta z sal dydaktycznych zlokalizowanych w budynku gminnym przy ulicy Toruńskiej 17. Ogółem Zespół korzysta z 23 sal lekcyjnych w tym 2 pracowni komputerowych liczących łącznie 26 komputerów z dostępem do Internetu, 8 dobrze wyposażonych  gabinetów przedmiotowych z zapleczami w gimnazjum i również z dostępem do Internetu, ze stołówki, świetlicy, 2 bibliotek w których, mieszczą się centra multimedialne. Obiekty sportowe znajdują się na terenie Szkoły Podstawowej. Są to duża i mała sala gimnastyczna z pełnym zapleczem sanitarnym. Przy Szkole Podstawowej znajduje się boisko do gry w siatkówkę oraz boisko wielofunkcyjne przystosowane do gry w mini piłkę nożną, koszykówkę oraz tenisa ziemnego.

Zespół może także korzystać z pomieszczeń znajdujących się w dawnym kościele ewangelickim,5male a więc z Sali Sesyjnej i auli. Przy budynku gimnazjum znajduje się także park zlokalizowany w miejscu zlikwidowanego cmentarza ewangelickiego. Szkoła podstawowa posiada natomiast utwardzony teren przed budynkiem i przed halą sportową. Wygodny jest również dostęp do boiska sportowego. Posesje obu szkół zostały ogrodzone co znacznie zwiększyło bezpieczeństwo uczniów.

przedszkoleOd 1 września 2012 r. do Zespołu włączono Gminne Przedszkole w Lisewie. Przedszkole mieści się w odrębnym budynku. W poprzednich latach wykonano kapitalny remont budynku przedszkolnego wyniku którego utworzono 5 sal dla dzieci, przestrzenną szatnię, zwiększono łazienkę, pozyskano pokój socjalny oraz wyremontowano pomieszczenie na poddaszu i kuchnię.

Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Chełmnie o. Lisewo
52 9486 0005 0012 0043 2003 0003  - (wpłaty odpłatności za przedszkole)2. Szkoła Podstawowa w Krusinie im. Marii Skłodowskiej Curie.

Dyrektor – mgr Wiesława Chojnicka
Adres: Krusin 53, 86-230 Lisewo

Szkoła  posiada 7 sal lekcyjnych i pracownię komputerową wyposażoną w 17 komputerów z dostępem do Internetu. W  roku szkolnym 2011/2012 zakończono  budowę sali gimnastycznej, dzięki której od września 2012 r. wszystkie zajęcia sportowe już odbywają  się  w bardzo dobrych warunkach.

argaiv1233
 

Copyright Gmina Lisewo 2010
Webmaster: Lukass